Atribuită
Cumpărare directă
Pachet drapeluri,Pachet cartuse-tonere,Pachet vesela de unica folosinta Drapel UE 90x135 cm - 3 buc - 60 lei/buc, - Drapel Romania 90x135 cm - 4 buc - 45 lei/buc Cartus original Brother LC3619XL BK Brother MFC-J2330DW - 3 buc - 96,41 lei/buc, - Cartus original Brother LC3619XL Cyan Brother MFC-J2330DW - 1 buc - 59,95 lei/buc, - Cartus original Brother LC3619XL Yellow Brother MFC-J2330DW - 1 buc - 59,95 lei/buc, - Cartus original Brother LC3619XL magenta Brother MFC-J2330DW - 1 buc - 59,95 lei/buc. Bol ciorba cu capac de unica folosinta - 1000 buc - 0,62 lei/buc, - Caserola spuma 3 compartimente - 1000 buc - 0,53 lei/buc, - Set cutit + lingurita + furculita - 1000 buc - 0,61 lei/buc
- Număr anunț
- DA28022572
- Autoritate contractantă
- COLEGIUL NATIONAL PEDAGOGIC ,,CONSTANTIN BRATESCU,, (CUI 4515719)
- Furnizor / câștigător
- IMP EXPERT BUSINESS SRL (CUI 30024753)
- Cod CPV
- 35821000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2,59 RON
- Valoare atribuită
- 2,59 RON
- Data publicării
- 20.05.2021 00:00
- Data finalizării
- 21.05.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.