Atribuită
Cumpărare directă
Cataloage si carnete,conform referat de necesitate nr.1308/22.04.2021,intocmit de bibliotecar Micu Cosmin. 1 C028c Catalog pentru clasa pregatitoare, (clasa 0), 36 elevi - coperta imitatie piele buc 7 15.90 111.29 21.15 2 C028b Catalog pentru invatamantul primar (clasele I-IV),36 elevi - coperta imitatie piele buc. 14 15.90 222.59 42.29 3 C031 Catalog pentru invatamantul gimnazial (clasele V-VIII),36 elevi - coperta imitatie piele buc 12 15.90 190.79 36.25 4 C034a Catalog pentru invatamantul liceal (clasele IX-XII/XIII),36 elevi - coperta imitatie piele buc 8 15.90 127.19 24.17 5 C043 Carnet de elev pentru invatamantul primar buc. 50 0.98 49.16 9.34 6 C044 Carnet de elev pentru invatamant gimnazial buc. 50 0.98 49.16 9.34 7 C046 Carnet de elev pentru scolile profesionale si de ucenici buc. 25 0.98 24.58 4.67
- Număr anunț
- DA27923790
- Autoritate contractantă
- LICEUL TEORETIC " ALEXANDRU MOCIONI" CIACOVA (CUI 4358240)
- Furnizor / câștigător
- ACTONPRES GROUP SRL (CUI 25155248)
- Cod CPV
- 22900000-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 775 RON
- Valoare atribuită
- 775 RON
- Data publicării
- 10.05.2021 00:00
- Data finalizării
- 10.05.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.