Atribuită
Cumpărare directă
Network Attached Storage (NAS) Synology DiskStation DS418, 4-Bay SATA Realtek 4C 1.4 GHz, 2GB, 2x GbE LAN, 2x USB 3.0. CPU Realtek RTD1296, 64-bit, Quad Core 1.4 GHz | 2 GB DDR4 | Drive Bays: 4 x 3.5"/2.5" SATA | Max. Internal Raw Capacity: 40 TB (10 TB HDD x 4) | 2 x RJ-45 Gigabit LAN | 2 x USB 3.0 | RAID: Synology Hybrid RAID, Basic, JBOD, RAID 0/1/5/6/10 | Licente supraveghere IP cam: Max. 30 (2 licente incluse). Garantie: 24 luni.
- Număr anunț
- DA28021725
- Autoritate contractantă
- INSPECTORATUL PENTRU SITUATII DE URGENTA "SOMES" AL JUDETULUI SATU MARE (CUI 4038776)
- Furnizor / câștigător
- IAŞI IT SRL (CUI 30767707)
- Cod CPV
- 30233000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1,74 RON
- Valoare atribuită
- 1,74 RON
- Data publicării
- 20.05.2021 00:00
- Data finalizării
- 20.05.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.