Atribuită
Cumpărare directă
Aer conditionat Yamato Optimum YW12H1, 12000 BTU, Clasa A++/A+, Wi-Fi Ready, Inverter, Kit instalare inclus Model YW12H1 Gama / Linia / Seria Optimum Instalare Si Montaj Kit de instalare Da (Kitul contine traseul frigorific intre unitatea interna si externa) Alimentare electrica Unitate interioara Detalii Produs Model Inverter Da Tip Split Capacitate de racire 12000 BTU/h Ventilare Da Viteze 5 Timer Da Functii Racire Incalzire Ventilatie Dezumidificare Sleep Mode Autodiagnoza Auto-restart Timer 24H Turbo Telecomanda Da Wi-Fi Ready (modulul se achizitioneaza separat) Modul Wi-Fi KZW-W009 Capacitate de racire 11940 BTU/h Clasa energetica racire A++ Putere consumata la racire 1240 W Intensitate curent la racire 7.1 A Flux de aer racire 550 m3/h EER 6.1 Capacitate de incalzire 12280 BTU/h Clasa energetica incalzire A+ Putere consumata la incalzire 1050 W Intensitate curent la incalzire 7.1 A Flux de aer incalzire 550 m3/h COP 4 Unitate Interioara Dimensiuni (IxLxA) 820 x 280 x 195 mm Greutate unitate interioara 8.2 kg Zgomot maxim unitate interioara 37 / 33 / 29 / 19 dB Dezumidificare 1.6 l/h Culoare Alb Unitate Exterioara Dimensiuni (IxLxA) 700 x 544 x 245 mm Greutate unitate exterioara 22.8 kg Zgomot maxim unitate exterioara 62 dB Tip compresor Inverter Agent de racire R32
- Număr anunț
- DA28001489
- Autoritate contractantă
- ADMINISTRATIA PARCULUI MEMORIAL CONSTANTIN STERE (CUI 14741896)
- Furnizor / câștigător
- NANO SET IT SRL (CUI 30612125)
- Cod CPV
- 39717200-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1,19 RON
- Valoare atribuită
- 1,19 RON
- Data publicării
- 19.05.2021 00:00
- Data finalizării
- 20.05.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.