Atribuită Cumpărare directă

Aer conditionat Yamato Optimum YW09H1, 9000 BTU, Clasa A++/A+, Wi-Fi Ready, Inverter, kit instalare inclus Cod producator: YW09H1 Specificatii Tehnice Generale Model YW09H1 Gama / Linia / Seria Optimum Instalare Si Montaj Kit de instalare Da (Kitul contine traseul frigorific intre unitatea interna si externa) Alimentare electrica Unitate interioara Detalii Produs Model Inverter Tip Split Capacitate de racire 9000 BTU/h Ventilare Da Viteze 5 Timer Da Functii Racire Incalzire Ventilatie Dezumidificare Sleep Mode Autodiagnoza Auto-restart Timer 24H Turbo Telecomanda Da Wi-Fi Ready (modulul se achizitioneaza separat) Modul Wi-Fi KZW-W009 Capacitate de racire 8870 BTU/h Clasa energetica racire A++ Putere consumata la racire 800 W Intensitate curent la racire 6.2 A Flux de aer racire 500 m3/h EER 6.1 Capacitate de incalzire 9550 BTU/h Clasa energetica incalzire A+ Putere consumata la incalzire 750 W Intensitate curent la incalzire 6.2 A Flux de aer incalzire 500 m3/h COP 4 Unitate Interioara Dimensiuni (IxLxA) 708 x 263 x 190 mm Greutate unitate interioara 7.4 kg Zgomot maxim unitate interioara 37 / 32 / 28 / 18 dB Dezumidificare 1.2 l/h Culoare Alb Unitate Exterioara Dimensiuni (IxLxA) 700 x 544 x 245 mm Greutate unitate exterioara 22.6 kg Zgomot maxim unitate exterioara 62 dB Tip compresor Inverter Agent de racire R32

Număr anunț
DA28001521
Autoritate contractantă
ADMINISTRATIA PARCULUI MEMORIAL CONSTANTIN STERE (CUI 14741896)
Furnizor / câștigător
NANO SET IT SRL (CUI 30612125)
Cod CPV
39717200-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2,30 RON
Valoare atribuită
2,30 RON
Data publicării
19.05.2021 00:00
Data finalizării
20.05.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2,30 RON

din 2,30 RON estimat