Atribuită
Cumpărare directă
Atașat vă transmitem formularul de ofertă lucrări și anexa care cuprind cerințele AC pe baza cărora veți elabora si prezenta, pe e-mail tehnic@primariamedias.ro, până în data de 02.06.2021, propunerea dvs astfel încât acesta să corespunda cerințelor AC. Lucrările propuse pentru execuție cuprind: - Decapare îmbrăcăminți asfaltice; spargerea și desfacerea betonului; așternere pavaj vibropresat; așternere strat de fundație din piatră spartă; transportul materialelor și molozului. - Ridicare la cota Cămine de vizitare. Oferta trebuie să conțină: - Formularul de ofertă lucrări și anexa, completate cu prețul și durata de execuție de max. 7 (șapte) luni. Numai în cazul in care oferta va corespunde cerințelor, AC va accepta oferta.
- Număr anunț
- DA28072411
- Autoritate contractantă
- Municipiul Medias (CUI 4240677)
- Furnizor / câștigător
- CONCRETE DISTRIBUTION SRL (CUI 17970819)
- Cod CPV
- 45233222-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 449,65 RON
- Valoare atribuită
- 449,65 RON
- Data publicării
- 27.05.2021 00:00
- Data finalizării
- 27.05.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.