Atribuită
Cumpărare directă
Z202991-1EA Column for flash-chromatography assembly with threaded joints capacity 400 mL, Joint: ST/NS 29/32, Z202991 Supelco BUC x 2 SU860209 "2in1 KIT, Short thread vial with short thread polypropylene screw cap with liner, SU860209 Supelco" 100BUC x 3 Z243892-1EA "Aldrich® splash protector female Joint: ST/NS 24/40, male Joint: ST/NS 24/40" BUC x 1 Z548960-1EA "Aldrich® splash protector female Joint: ST/NS 24/40, male Joint: ST/NS 14/20" BUC x 1 EP0030108078- 250EA "Eppendorf® DNA LoBind tubes capacity 2.0 mL, PCR clean, with stand, 25,000 x g, pack of 250 ea," 250BUC x 10
- Număr anunț
- DA27920699
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA DE MEDICINA SI FARMACIE "VICTOR BABES" TIMISOARA (CUI 4269215)
- Furnizor / câștigător
- REDOX LIFE-TECH SRL (CUI 30913330)
- Cod CPV
- 33140000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4,75 RON
- Valoare atribuită
- 4,75 RON
- Data publicării
- 10.05.2021 00:00
- Data finalizării
- 11.05.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.