Atribuită Cumpărare directă

LOOKOUT TM MYCOPLASMA ELIMINATION KIT RO11465007001 Cell Proliferation Kit I (MTT), COD RO11465007001, Roche 2500TESTE 1 2589.70 D4540-100ML Dimethyl sulfoxide Sigma Aldrich D4540-100ML 100ML 1 264.37 R7017-1G Resazurin sodium salt (Sigma-Aldrich), cod: R7017 1G 1 161.11 F4680-25ML FluoromontTM aqueous mounting medium (Sigma-Aldrich) 25ml 1 486.49 M4655-500ML Eagle's Minimum Essential Medium (EMEM) (Sigma-Aldrich), cod: M4655 500ML 12 60.42 T4049-500ML Trypsin-EDTA solution (Sigma-Aldrich), cod: T4049 500ML 2 325.38 P4333-100ML Penicillin-Streptomycin (Sigma-Aldrich), cod: P4333 100ML 2 98.98 T3309-100MG TRANSFERRIN, HUMAN, 98%, LOW ENDOTOXIN, PARTIALY SA 1 BUC 624.1 I6634-50MG INSULIN FROM BOVINE PANCREAS*CELL CULTUR E TESTED 1 BUC 930.18 229865-5G SELENIUM, POWDER, -100 MESH, 99.99% (NO BULK SALES ALLOWED) 1 BUC 235.87

Număr anunț
DA27967959
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA DE MEDICINA SI FARMACIE "VICTOR BABES" TIMISOARA (CUI 4269215)
Furnizor / câștigător
REDOX LIFE-TECH SRL (CUI 30913330)
Cod CPV
33696300-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8,30 RON
Valoare atribuită
8,30 RON
Data publicării
14.05.2021 00:00
Data finalizării
17.05.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8,30 RON

din 8,30 RON estimat