Atribuită Cumpărare directă

Anvelope vara conform ADV1213185/12.05.2021 si oferta: 4 buc KLEBER 225/65 R16 112/110R TRANSPRO --- pret 438,82 ron + tva / buc 4 buc DEBICA 185/65R15 88T PASSIO 2 ---- pret 174,73 ron + tva / buc CU MONTAJ INCLUS/LIVRARE GRATUITA -DOT 2021.

Număr anunț
DA27964047
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL PENTRU SITUATII DE URGENTA "MIHAIL GRIGORE STURDZA" AL JUDETULUI IASI (CUI 4701630)
Furnizor / câștigător
MATEROM SRL (CUI 10302235)
Cod CPV
34351100-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2,45 RON
Valoare atribuită
2,45 RON
Data publicării
13.05.2021 00:00
Data finalizării
13.05.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2,45 RON

din 2,45 RON estimat