Atribuită
Cumpărare directă
conform ofertei 110/18.05.2021 Denumirea produsului U/M Cantitate Pret unitar Valoare Măști chirurgicale cu 3 pliuri și elastic buc 200 0,25 50 Alcool sanitar 0,5 l buc 40 6 240 Fașă 10/10 buc 100 2,5 250 Mănuși chirurgicale 7,5 per 300 1,75 525 Mănuși U.F. Cutie cutii 4 38 152 Pansament adeziv (diferite dimensiuni) buc 200 0,75 150 cloramina B - comprimate buc 1000 0,19 190 Seringă 5 ml- U.F. buc 170 0,5 85 Seringă 10 ml- U.F. buc 100 0,6 60 Seringă U.F. Diverse marimi buc 100 0,7 70 Iod- uz medical 1% l 1 75 75 Apă oxigenată concentrație farmaceutică l 10 18 180 Betadină -concentrație farmaceutică l 1 265 265 Perfuzor cu ac metalic buc 100 1,25 125 Branule polyfon 18 g buc 200 4,95 990 Bandaj elastic 7,5 cm x 4,5 m buc 50 3,1 155 Bandaj elastic 10 cm x 4,5 m buc 50 3,5 175 Cutie pentru înțepătoare 5,l buc 10 19 190 Trusă perfuzie buc 100 3,65 365 total 4292
- Număr anunț
- DA28001453
- Autoritate contractantă
- MINISTERUL APARARII UNITATEA MILITARA 02213 (CUI 4331236)
- Furnizor / câștigător
- SORIMED & DENTAL SRL (CUI 29444257)
- Cod CPV
- 33140000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4,29 RON
- Valoare atribuită
- 4,29 RON
- Data publicării
- 19.05.2021 00:00
- Data finalizării
- 19.05.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.