Ofertă acceptată Cumpărare directă

Kituri de ridicare si relevare a urmelor papilare

Număr anunț
DA34465631
Autoritate contractantă
INSTITUTUL PENTRU TEHNOLOGII AVANSATE (CUI 4204259)
Cod CPV
24950000-8 · Produse chimice speciale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
33.000.350 RON
Data publicării
09.11.2023 11:23
Data finalizării
13.11.2023 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

33.000.350 RON