Atribuită Cumpărare directă

REACTIVI LABORATOR REFERAT NR. 4842/06.05.2021 4804/06.05.2021

Număr anunț
DA27919680
Autoritate contractantă
SPITALUL ORASANESC REGELE CAROL I COSTESTI (CUI 5172597)
Furnizor / câștigător
ROMLAB SRL (CUI 6383967)
Cod CPV
33140000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1,88 RON
Valoare atribuită
1,88 RON
Data publicării
07.05.2021 00:00
Data finalizării
10.05.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1,88 RON

din 1,88 RON estimat