Atribuită Cumpărare directă

REFERAT NR. 5381/20.05.2021 ; 5344/19.05.2021

Număr anunț
DA28024085
Autoritate contractantă
SPITALUL ORASANESC REGELE CAROL I COSTESTI (CUI 5172597)
Furnizor / câștigător
ROMLAB SRL (CUI 6383967)
Cod CPV
33696500-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1,84 RON
Valoare atribuită
1,84 RON
Data publicării
21.05.2021 00:00
Data finalizării
21.05.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1,84 RON

din 1,84 RON estimat