Atribuită Cumpărare directă

racord apa 50cm - 2 buc x 10.08 lei racord apa 40cm - 20 buc x 10.08 lei racord wc - 1 buc x 25.21 lei port hartie igienica - 2 buc x 21.01 lei tub rezervor wc - 1 buc x 12.61 lei racord apa - 1 buc x 9.24 lei racord - 1 buc x 13.45 lei racord flexibil scurgere - 4 buc x 5.04 lei baterie lavoar - 1 buc x 59.66 lei

Număr anunț
DA28047309
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM NORMAL, NR. 1, ORASUL VALENII DE MUNTE (CUI 29055322)
Furnizor / câștigător
PRAHOVEANA FOREST SRL (CUI 22585925)
Cod CPV
44115200-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
404 RON
Valoare atribuită
404 RON
Data publicării
25.05.2021 00:00
Data finalizării
26.05.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

404 RON

din 404 RON estimat