Atribuită
Cumpărare directă
sapun lichid 5 litri - 2 buc x 22.69 lei lavete - 2 buc x 3.36 lei saci menaj 120 litri - 13 buc x 7.56 lei saci menaj 60 litri - 23 buc x 5.04 lei spray pentru furnici - 2 buc x 12.61 lei matura pvc - 1 buc x 5.88 lei matura stradala - 1 buc x 48.74 lei covor intrare - 1 buc x 12.61 lei covor intrare - 1 buc x 25.21 lei saci menaj 60 litri - 10 buc x 5.88 lei cos de gunoi 18 litri - 3 buc x 33.61 lei lavete bumbac (4buc/set) - 6 buc x 8.40 lei saci aspirator - 25 buc x 12.61 lei rezerva mop - 45 buc x 5.04 lei solutie geam sano 10 litri - 3 buc x 47.06 lei
- Număr anunț
- DA28047703
- Autoritate contractantă
- GRADINITA CU PROGRAM NORMAL, NR. 1, ORASUL VALENII DE MUNTE (CUI 29055322)
- Furnizor / câștigător
- PRAHOVEANA FOREST SRL (CUI 22585925)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1,28 RON
- Valoare atribuită
- 1,28 RON
- Data publicării
- 25.05.2021 00:00
- Data finalizării
- 26.05.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.