Atribuită Cumpărare directă

Laptop Dell Latitude 3510, 15.6" FHD WVA (1920 x 1080) Anti-Glare Non- Touch, Camera & Microphone, Integrated Intel UHD for 10th Generation Intel Core i3-10110U,10th Generation Intel Core i3-10110U (2 Core, 4M cache base 2.1GHz, up to 4.1GHz), EPEAT 2018 Registered (Silver), ENERGY STAR Qualified, No Media, Backlit Power Button with No Fingerprint Reader, 15.6" LCD Display Back Cover, WLAN, No AutoPilot, 8GB,1x8GB, DDR4 Non-ECC, M.2 256GB PCIe NVMe Class 35 Solid State Drive, Resource USB, European Power Cord, 65 Watt AC Adapter, 3 Cell 40Whr ExpressCharge Capable Battery, WLAN Driver Intel AX201, CML /9260, KBL-R (with Bluetooth), Intel Dual Band Wi-Fi 6 AX201 2x2 802.11ax 160MHz + Bluetooth 5.1, HDD Bracket, No Mobile Broadband Card, English International Backlit Keyboard - Grey, I/O Ports: 1x RJ 45 10/100/1000 Mbps, 1x USB 3.2 Gen 1 Type-C port with DisplayPort alt mode/Power Delivery, 1x USB 3.2 Gen 1 Type-A port with PowerShare, 1x USB 3.2 Gen 1 Type-A port, 1x USB 2.0 Type-A port, 1x Universal Audio Jack, 1x HDMI 1.4 port, 1x Wedge shaped lock slot, 1x microSD 3.0 card slot, Dimensions and weight: Height:17.97 mm, Width: 361.40 mm, Depth: 247.85 mm, Starting Weight: 1.79 kg, licenta Windows 10 Pro 64bit English + Office 2019, garantie 3 ani Basic Onsite Service Extension

Număr anunț
DA28055748
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA ZADARENI (CUI 29046472)
Furnizor / câștigător
COMPLETE PRINT SOLUTIONS SRL (CUI 27581428)
Cod CPV
30213300-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3,45 RON
Valoare atribuită
3,45 RON
Data publicării
25.05.2021 00:00
Data finalizării
26.05.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3,45 RON

din 3,45 RON estimat