Atribuită Cumpărare directă

Servicii de organizare de expozitii si simpozioane 2024

Număr anunț
DA34815912
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL ROMAN (CUI 2613583)
Furnizor / câștigător
P.F.A. JORA CORNELIA (CUI 33967726)
Cod CPV
92521100-0 · Servicii de expozitii in muzee (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
18.000 RON
Data publicării
10.01.2024 13:46
Data finalizării
11.01.2024 15:39

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

18.000 RON