Atribuită
Cumpărare directă
Servicii de paza si prorectie pentru sediile RAEDPP si a obiectivelor de interes aflate in administrarea sa pentru 1 luna , cu posibilitate de prelungire pana la data incheierii contractuluide servicii de paza anual , conditionat de incheierea procedurii simplificate proprii ce face obiectul anuntului din Seap nr. ADV 1215447/21.05.2021 ANEXA 2 .In conformitate cu prevederile caietului de sarcini nr. 2131/25.5.2021 anexat
- Număr anunț
- DA28078768
- Autoritate contractantă
- ADMINISTRAȚIA FONDULUI IMOBILIAR S.R.L. (CUI 2746784)
- Furnizor / câștigător
- CITY PROTECT SRL (CUI 17543559)
- Cod CPV
- 79713000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 87,27 RON
- Valoare atribuită
- 87,27 RON
- Data publicării
- 27.05.2021 00:00
- Data finalizării
- 27.05.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.