Atribuită Cumpărare directă

Servicii de reparare si de intretinere a vehiculelor si a echipamentelor aferente si servicii conexe, conform devizului din 19.05.2021 la autotractorul cu sa Iveco Stralis cu nr de înmatriculare A-76451.

Număr anunț
DA27931088
Autoritate contractantă
MINISTERUL APĂRĂRII NAŢIONALE - UNITATEA MILITARĂ 01915 CRISTIAN (CUI 41289292)
Furnizor / câștigător
IVECO TRUCK SERVICES SRL (CUI 31625301)
Cod CPV
50112200-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3,26 RON
Valoare atribuită
3,26 RON
Data publicării
10.05.2021 00:00
Data finalizării
10.05.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3,26 RON

din 3,26 RON estimat