Atribuită
Cumpărare directă
Masti chirurgicale medicale ( masca chirurgicala ) 3 pliuri, tip II , filtrare > 98%, aviz ANMDM. MASCA MEDICALA DE UNICA FOLOSINTA PREVAZUTA CU 3 PLIURI SI 3 STRATURI , ELASTIC, LAMELA NAZALA METALICA FLEXIBILA MATERIAL HIPOALERGENIC , REZISTENT PROTECTIE SI FILTRARE BACTERIANA MIN 98% VALABILITATE : 48 LUNI AVIZ EMIS DE ANMDM GARANTIE: 36 LUNI Masti medicale de unica folosinta, cu 3 pliuri, formate din trei straturi din material netesut. Sa aiba Aviz ANMDMR si Declaratie Conformitate CE Standard SR EN 14683:2019+AC:2019 Directiva 93/42 CEE Regulament UE 2017/742 . (ref.326/25.05.2021) Pe factura se va mentiona : "DGASPC Mures/Voluntariat-Initiative-Profesionalism pentru calitate in serviciile de zi destinate copiilor din comunitatile vulnerabile Cod PN1020. Cont din care se plateste : RO69TREZ24D685050583101X si RO85TREZ24D685050583102X deschise la Trezoreria Mures.
- Număr anunț
- DA28063737
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA GENERALA DE ASISTENTA SOCIALA SI PROTECTIA COPILULUI MURES (CUI 9719809)
- Furnizor / câștigător
- FINAL MANAGEMENT SOLUTION SRL (CUI 32049509)
- Cod CPV
- 33100000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1,06 RON
- Valoare atribuită
- 1,06 RON
- Data publicării
- 26.05.2021 00:00
- Data finalizării
- 26.05.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.