Atribuită
Cumpărare directă
PACHET HIDRANT SUBTERAN DN 100; CF COMANDA NR. 5306/18.05.2021 : HIDRATNT SUBTERAN DN 100 /1.00 - 1 - COT DN 100 - 1 - CUTIE HIDRANT DN100 - 1 - TIJA VANA DN 100 / 1.00 - 1 - VANA RSP DN 100 - 2 - GARNITURA EPDM DN 100 - 6 - CUTIE VANA PEHD - 1 - SURUB M 16*80 - 50 BUC; - PIULITA M 16 - 50 BUC.
- Număr anunț
- DA28009990
- Autoritate contractantă
- ORAS SLANIC (CUI 2843604)
- Furnizor / câștigător
- ROWATER NET SA BUZAU (CUI 31217116)
- Cod CPV
- 44482200-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2,16 RON
- Valoare atribuită
- 2,16 RON
- Data publicării
- 19.05.2021 00:00
- Data finalizării
- 19.05.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.