Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 49,0% sub estimat
Pâine
- Număr anunț
- SCN1027214
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA GENERALA DE ASISTENTA SOCIALA SI PROTECTIA COPILULUI VALCEA (CUI 17087924)
- Furnizor / câștigător
- VEL PITAR SA (CUI 21229091)
- Cod CPV
- 15811100-7 · Paine (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 488.770 RON
- Valoare atribuită
- 249.030,10 RON 49,0% sub estimat
- Data publicării
- 19.11.2018 08:45
- Anunț de atribuire
- SCNA1010876
- Termen limită
- 29.11.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1032151
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini paine.pdf.p7s
- FisaDate_DF1032151.pdf
- Formulare.docx.p7s
- Model contract furnizare.docx.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
VEL PITAR SA CUI RO 21229091
Valoare atribuită
249.030,10 RON
din 488.770 RON estimat
49,0%
Adjudecat la 51,0% din estimat · economie 239.739,90 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.