Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 68,8% sub estimat

Servicii de asigurare obligatorie de răspundere civilă auto (RCA) pentru autovehiculele și motocicletele Inspectoratului de Poliție Județean Dâmbovița

Număr anunț
SCN1027208
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL DE POLITIE AL JUDETULUI DAMBOVITA (CUI 4279790)
Furnizor / câștigător
FAST BROKERS - BROKER DE ASIGURARE (CUI 14785760)
Cod CPV
66516100-1 · Servicii de asigurare de raspundere civila auto (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
217.210 RON
Valoare atribuită
67.833 RON 68,8% sub estimat
Data publicării
19.11.2018 08:19
Anunț de atribuire
SCNA1010360
Termen limită
05.12.2018 15:00
Documentație de atribuire
DF1032192

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Oferta 2 Individuala
Ofertant

Valoare atribuită

67.833 RON

din 217.210 RON estimat 68,8%

Adjudecat la 31,2% din estimat · economie 149.377 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.