Atribuită Cumpărare directă

PACHET PAHARE PENTRU LABORATOR CONFORM OFERTA 3606 COD Descriere U.M. Cant. Pret unitar RON fara TVA Pret total RON fara TVA BKL3-025-012 "PAHAR BERZELIUS FORMA JOASA 25 ML Pahar Berzelius forma joasa Gradat , cu cioc Material : sticla borosilicata Capacitate : 25 ml Diametru : 34 mm Inaltime : 54 mm Conform DIN 12331 , ISO 3819 Proprietati fizice si chimice: Coeficient de expansiune liniară (@ 20/300 ºC): 3,3 • 10-6 K-1 Punctul de deformare: 520 ºC Punct de recoacere: 560 ± 10 ºC Punct de înmuiere: 820 ± 10 ºC Densitate: 2,23 ± 0,02 g / cm3 Producator Labbox" buc 20 2.66 53.20 BKL3-050-012 "PAHAR BERZELIUS FORMA JOASA 50 ML Pahar Berzelius forma joasa Gradat , cu cioc Material : sticla borosilicata Capacitate : 50 ml Diametru : 42 mm Inaltime : 62 mm Conform DIN 12331 , ISO 3819 Proprietati fizice si chimice: Coeficient de expansiune liniară (@ 20/300 ºC): 3,3 • 10-6 K-1 Punctul de deformare: 520 ºC Punct de recoacere: 560 ± 10 ºC Punct de înmuiere: 820 ± 10 ºC Densitate: 2,23 ± 0,02 g / cm3 Producator Labbox" buc 20 4.13 82.60 BKL3-100-012 "PAHAR BERZELIUS FORMA JOASA 100 ML Pahar Berzelius forma joasa Gradat , cu cioc Material : sticla borosilicata Capacitate : 100 ml Diametru : 50 mm Inaltime : 72 mm Cf DIN 12331 , ISO 3819 Proprietati fizice si chimice: Coeficient de expansiune liniară (@ 20/300 ºC): 3,3 • 10-6 K-1 Punctul de deformare: 520 ºC Punct de recoacere: 560 ± 10 ºC Punct de înmuiere: 820 ± 10 ºC Densitate: 2,23 ± 0,02 g / cm3 Producator Labbox" buc 20 4.36 87.2

Număr anunț
DA28026185
Autoritate contractantă
INSTITUTUL DE CHIMIE MACROMOLECULARA PETRU PONI (CUI 11409036)
Furnizor / câștigător
AQUATOR SRL (CUI 15651244)
Cod CPV
33790000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
542 RON
Valoare atribuită
542 RON
Data publicării
21.05.2021 00:00
Data finalizării
24.05.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

542 RON

din 542 RON estimat