Atribuită
Cumpărare directă
PACHET PRODUSE PAPETARIE :HARTIE FLIPCHART 50FILE VELINA-1SET;MARKER SCHNEIDER 290 FLIPCH-WHIT.-4BUC;HARTIE COPIATOR A4 BRILIANT 80GR-60TOP;HARTIE COPIATOR A3 IQ 80GR-3TOP;BANDA ADEZIVA 18*33 STAPE-2BUC;BANDA ADEZIVA 48*66 BEDAX-2BUC;SEPARATOARE 10.5*24CM COLOR-2SET;DVD-R VERBATIM 4.7GB-30BUC;PLIC CD 124*124-30BUC;HARTIE XEROX TRANZIT A4 -3TOP;DECAPSATOR 925SCR-1BUC;DOSAR MAPADUPLEX-3BUC;SERVETELE UNIVERSALE 80B-1BUC;NOTES ADEZIV BRILIANT 75*75-1BUC;PRELUNGITOR 5M/5P-1BUC;CAPSE 24/6 MEMORIS-30BUC;PLIC C6 SILICONIC-100BUC;PLIC C5 SILICONIC-20BUC;MAPA PLASTIC CU ELASTIC -15BUC;DOSAR CARTON SINA REZ.LUNGA-500BUC;PLIC C4 SILICONIC-50BUC;AGRAFE BIROU 33MM MEM-20BUC;LIPICI STICK KORES 20GR-7BUC;ETICHETE 8/C A-SERIES-7BUC;SUPORT DOSAR EXTERIOR PP HZ-100BUC;MAPA PLASTIC CU BUTON OFF-15BUC;FOARFECA HERLITZ 17CM-3BUC;MINE ROTRING CR.MECANIC 0.5/0.7/1.00-10BUC;FOLII PROTECTIE A4-100BUC;PLIC DL AUTOADEZIV CU FEREASTRA DREAPTA-3000BUC;BATERIE DURACELL R6-10BUC;CALCULATOR BIROU CANON AS120-1BUC.
- Număr anunț
- DA28053816
- Autoritate contractantă
- PRIMARIA ISACCEA (CUI 3721907)
- Furnizor / câștigător
- RUXMAR OFFICE SRL (CUI 32463445)
- Cod CPV
- 30192700-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3,33 RON
- Valoare atribuită
- 3,33 RON
- Data publicării
- 25.05.2021 00:00
- Data finalizării
- 25.05.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.