Atribuită
Cumpărare directă
Servicii de informare si publicitate in cadrul proiectului “Îmbunătățirea calității vieții în orașul Buhuși prin investiții în spații publice și în servicii socio-educative-recreative” cod SMIS 125753 (conf.referat nr.14899/10.05.2021, BPFI). Se va incheia un contract de servicii cu durata minima de 31 luni, care va incepe dupa emiterea ordinului de incepere si se va finaloza odata cu realizarea placii permanente care va fi realizata dupa receptia lucrarilor de executie. Se va respecta in totalitate Caietul de sarcini.
- Număr anunț
- DA27956577
- Autoritate contractantă
- ORASUL BUHUSI (CUI 4535953)
- Furnizor / câștigător
- ANCORADI GRUP SRL (CUI 17694799)
- Cod CPV
- 79341000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 8,40 RON
- Valoare atribuită
- 8,40 RON
- Data publicării
- 13.05.2021 00:00
- Data finalizării
- 13.05.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.