Atribuită Cumpărare directă

Servicii de proiectare, proiect tehnic de executie, detalii de executie conform HG907. Proiect tehnic+DTAC+DE si asistenta tehnica

Număr anunț
DA27885680
Autoritate contractantă
COMUNA SUHARAU (CONSILIUL LOCAL SUHARAU) (CUI 3433912)
Furnizor / câștigător
TRUST CONSTRUCT PROIECT S.R.L. (CUI 25074011)
Cod CPV
71322000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
134,05 RON
Valoare atribuită
134,05 RON
Data publicării
04.05.2021 00:00
Data finalizării
05.05.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

134,05 RON

din 134,05 RON estimat