Atribuită Cumpărare directă

- SERVICII DE CAZARE PENTRU FORMARE PROFESIONALA 2021; Locația: HOTEL PRESIDENT SPA, Băile Felix, jud. Bihor. Perioada: 06.06.2021 - 13.06.2021 ( cazarea se face în regim de 3 stele. - Referat nr. 9362/06,05,2021, CSVSAO nr. 1, Buzău, DSVSA BUZĂU. - BUGET, 20, 06.01. Deplasări interne, detașări, transferări (cazare).

Număr anunț
DA27963573
Autoritate contractantă
Directia Sanitara Veterinara si pentru Siguranta Alimentelor Buzau (CUI 4299810)
Furnizor / câștigător
CENTRUL DE FORMARE APSAP (CUI 33269758)
Cod CPV
55110000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1,53 RON
Valoare atribuită
1,53 RON
Data publicării
13.05.2021 00:00
Data finalizării
13.05.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1,53 RON

din 1,53 RON estimat