Atribuită
Cumpărare directă
denumire um cantitate pret_unitar AUTOFIL 3.5*25 BUC 5000 0.042 AUTOFIL 3.5*35 BUC 4000 0.0504 DIBLU CUI 6*40 BUC 400 0.0588 DIBLU 6*80 BUC 100 0.1008 REZERVA CUTTER BUC 1 7.56 AUTOFORANT 3.5*9.5 BUC 1000 0.042 DIBLU RIGIPS BUC 100 0.9244 BURGHIU 6 BUC 1 13.45 CD 60/4 BUC 12 17.815 UW 75/4 BUC 16 22.8994 BRIDE 9*12 BUC 100 0.8403 SIG DIF 16 A BUC 5 86.554 SIG 2P/10A BUC 7 27.3114 SIG 4P/40A BUC 1 60.5 CLEMA SINA BUC 5 14.286 BRIDE NAYLON BUC 4 9.245 BANDA IZ BUC 5 3.328 SPUMA MONTAGE BUC 2 23.36 SPUMA POLIS BUC 1 24.79 M5 POR SAC 3 19.7467 AUTOF HEX 4.8*38 BUC/ 50 0.0924 BIT PH2 BUC 4 2.7725 SIGURANTA DIF 16A BUC 6 86.555 SIGURANTA 16A/2P BUC 2 25.21 SIGURANTA DIF 32 BUC/ 1 82.35 MYF 6 ML 10 2.689 TABLOU 4M/PT BUC. 1 14.29 ALIAJ 30*200GR BUC 1 53.78 MYF 2.5 ML 300 1.0924 VATA MINERALA BAX 8 63.025 RIGIPS 9.5/2 BUC 160 14.5798 BURGHIU BUC 2 6.635 MARKER BUC 2 3.11 DOZA GC 3 BUC 16 4.7056 DOZA GC 6P BUC 22 8.7395 DOZA RAM BUC 14 6.1464 CD 60/3 BUC 72 13.3614 DOZA GC BUC 6 6.7233 SURUB TORB 6*50 BUC 100 0.1681 PIULITA 6 BUC 100 0.042 RULETA 5 M BUC 3 17.8167
- Număr anunț
- DA28043777
- Autoritate contractantă
- PRIMARIA MUNICIPIULUI FAGARAS (CUI 4384419)
- Furnizor / câștigător
- JANMAR COM SRL (CUI 5211602)
- Cod CPV
- 44192000-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7,58 RON
- Valoare atribuită
- 7,58 RON
- Data publicării
- 25.05.2021 00:00
- Data finalizării
- 26.05.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.