Atribuită Cumpărare directă

Calcul drepturi salariale aferente sentințelor judecătorești Calcul drepturi salariale concedii medicale, prelucrare baze de date pentru întocmire, transmitere și verificare declarații aferente concediilor medicale, anexe, declarații in conformitate cu hotărâre Nr. 921/2020 din 28 octombrie 2020 privind aprobarea Listei bolilor infectocontagioase si Declarația privind obligațiile de plată a contribuțiilor sociale, impozitului pe venit și evidenta nominală a persoanelor asigurate - conform Ordinului comun nr. 203/207/188 al MFP/MMJS/MS din 02.2021, valabil începând cu luna de raportare 01/2021 Prelucrare baze de date pentru elaborare raportări specifice Serviciului Salarizare — lunare, trimestriale, anuale referitoare la sentințele judecătorești, concediile medicale Prelucrare baze de date pentru întocmire, transmitere și verificare declarații D112 către Ministerul Finanțelor Publice (ANAF) Prelucrare baze de date si configurare legătura salarizare contabilitate pentru fiecare sentința Prelucrare baze de date si configurare legătura salarizare contabilitate pentru transmitere concedii medicale Reintegrare salariați, daca este necesar, in conformitate cu sentințele judecătorești Prelucrare baze de date pentru elaborare raport per revista in care sa se evidențieze reintegrarea Prelucrare baze de date pentru generare ordonanțări salarii lunare când se realizează plata sentințelor judecătorești, concediilor medicale Alte lucrări care necesita prelucrări ale bazelor de date pen

Număr anunț
DA27884197
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA POLITEHNICA DIN BUCURESTI (CUI 4183199)
Furnizor / câștigător
ALPIN MARKET 2001 S.R.L. (CUI 14240704)
Cod CPV
72212412-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
64,50 RON
Valoare atribuită
64,50 RON
Data publicării
04.05.2021 00:00
Data finalizării
04.05.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

64,50 RON

din 64,50 RON estimat