Atribuită
Cumpărare directă
Aprov.-BSMIL-nr.necesar 8610/05.05.2021 -HR9475405 Pipeta automata 500-5000uL monocanal volum variabil 1*1420=1420 HR9331100 Dispenser ceramus classic fix 5ml 1*1340=1340 Fiola de cantarire 70x40 mm(DxH) 5*32=160 Biureta 25ml AS automata Pellet RT Schellbach 0,1 TK632436668723 1*260=260 Sticla reactivi 100ml GL bruna capac filetat 10*1.1=11
- Număr anunț
- DA27916392
- Autoritate contractantă
- AQUABIS BISTRITA-NASAUD (CUI 566787)
- Furnizor / câștigător
- NORDIC CHEMICALS SRL (CUI 31878614)
- Cod CPV
- 33793000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3,19 RON
- Valoare atribuită
- 3,19 RON
- Data publicării
- 07.05.2021 00:00
- Data finalizării
- 07.05.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.