Atribuită
Cumpărare directă
Ofertant Renault Commercial Roumanie SRL prin imputernicit Meridian Nord SRL oferteaza Noul Megane Sedan Life 1.3 TCE 140 GPF. Dotari: Covorase textile premium, proiectoare ceata, Pachet legislativ obligatoriu. Întelegem ca, în cazul în care acceptati prezenta oferta, contractul de furnizare care se va semna de catre parti va fi cel pus la dispozitie de catre ofertant. Oferta valabila pana la 31.05.2021.
- Număr anunț
- DA28066596
- Autoritate contractantă
- AUTORITATEA ELECTORALA PERMANENTA (CUI 16460641)
- Furnizor / câștigător
- MERIDIAN NORD SRL (CUI 29300928)
- Cod CPV
- 34100000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 131,36 RON
- Valoare atribuită
- 131,36 RON
- Data publicării
- 26.05.2021 00:00
- Data finalizării
- 26.05.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.