Atribuită
Cumpărare directă
1PANOTAJ PERETE 1 BUC 2084.03 RON 2COMODA BIROU DIRECTORIAL 2 BUC 3919.32 RON 3BIROU DIRECTORIAL 2100 1 BUC 1336.97 RON 4BIROU DIRECTORIAL 1800 1 BUC 1269.74 RON 5DULAP ACTE H=1150 5 BUC 6726.89RON 6DULAP ACTE H=2400 1 BUC 1928.57 RON 7SERVANTA 3 BUC 3146.21 RON 8ETAJERA PENTRU ACTE 1 BUC 1262.18 RON 9PLACA MASA CONFERINTA 1 BUC 609.24 RON 10PICIOR METALIC BIROU DIRECTORIAL TIP "A" 2 BUC 512.6 RON 11PICIOR METALIC MASA CONFERINTA 2 BUC 1660.5 RON 12CUIER ORIONE 1 BUC 242 RON 13MASA CAFEA H=570, FI 600 MM CU PICIOR METALIC CENTRAL 1 BUC 1100.84 RON 14CONECTOR INCORPORABIL POER FRAME 2 BUC 1549.58 RON
- Număr anunț
- DA27946997
- Autoritate contractantă
- COMUNA PANET (CUI 4375887)
- Furnizor / câștigător
- TUTTIMOBEL (CUI 23807183)
- Cod CPV
- 39130000-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 27,35 RON
- Valoare atribuită
- 27,35 RON
- Data publicării
- 12.05.2021 00:00
- Data finalizării
- 12.05.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.