Atribuită Cumpărare directă

Abonament Mentenanta 12 luni - ISDP10 (Inter Soft Deviz Profesional)- EXPRESS incepand cu 21.05.2021, cf ref 7971/10.05.2021-Lucrari Edilitare si a adresei nr. 7954/10.05.2021

Număr anunț
DA27950784
Autoritate contractantă
SC GOSPODARIRE URBANA SRL (CUI 27413181)
Furnizor / câștigător
INTERSOFT START SOLUTIONS SRL (CUI 33322231)
Cod CPV
48000000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
200 RON
Valoare atribuită
200 RON
Data publicării
12.05.2021 00:00
Data finalizării
12.05.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

200 RON

din 200 RON estimat