Atribuită Cumpărare directă

Servicii de asigurare RCA pentru TL10SPO Nr.inmatriculare TL10SPO Oferta produs RCA Perioada 12 luni incepand cu data de 20.05.2021.

Număr anunț
DA27987519
Autoritate contractantă
AGENTIA JUDETEANA PENTRU OCUPAREA FORTEI DE MUNCA TULCEA (CUI 11403289)
Furnizor / câștigător
INTER BROKER DE ASIGURARE SRL (CUI 28647300)
Cod CPV
66516100-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
394 RON
Valoare atribuită
394 RON
Data publicării
17.05.2021 00:00
Data finalizării
17.05.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

394 RON

din 394 RON estimat