Atribuită
Cumpărare directă
2396701 Set Rachete Badminton BR100 Fara marime 4 59.99 LEI 0% 201.65 LEI 239.96 LEI 2413495 Minge Volei V100 5 4 29.99 LEI 0% 100.81 LEI 119.96 LEI 2413496 Minge volei V100 SOFT Mărime universală 6 44.99 LEI 0% 226.84 LEI 269.94 LEI 2582130 Set 6 Conuri Essentiel 15 cm Fara marime 1 29.99 LEI 0% 25.2 LEI 29.99 LEI 2577667 Minge Baschet BT100 M 7 2 54.99 LEI 0% 92.42 LEI 109.98 LEI 2605941 Poartă Fotbal SG500 S Fara marime 2 149.99 LEI 0% 252.08 LEI 299.98 LEI 2745747 Minge R500 M Hardground 7 2 59.99 LEI 0% 100.82 LEI 119.98 LEI 2964093 Minge F00 Hibrid M Alb 5 5 44.99 LEI 0% 189.03 LEI 224.95 LEI 2964092 Minge F00 Hibrid Mărimea 5 5 44.99 LEI 0% 189.03 LEI 224.95 LEI 4227527 Minge Baschet RESIST 500 M7 Fara marime 3
- Număr anunț
- DA28030259
- Autoritate contractantă
- COLEGIUL ECONOMIC "OCTAV ONICESCU (CUI 3372211)
- Furnizor / câștigător
- ROUMASPORT SRL (CUI 23727785)
- Cod CPV
- 37400000-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1,48 RON
- Valoare atribuită
- 1,48 RON
- Data publicării
- 21.05.2021 00:00
- Data finalizării
- 24.05.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.