Atribuită
Cumpărare directă
Intocmire documentatii cadastrale si intabulare in Cartea Funciara pentru drumuri judetene. - DJ 562 intersectie DN56B - Devesel - Scapau - intersectie DN56A(starmina), 13,00 km - DJ 564 intersectie DN56A - N. Balcescu - Viasu - Patulele - Daneceu - Jiana - Scapau(intersectie DJ562), 26,50 km
- Număr anunț
- DA27955574
- Autoritate contractantă
- JUDETUL MEHEDINTI (CUI 4337344)
- Furnizor / câștigător
- DTG ALFA SRL (CUI 28114226)
- Cod CPV
- 71354300-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 0 RON
- Valoare atribuită
- 0 RON
- Data publicării
- 12.05.2021 00:00
- Data finalizării
- 13.05.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.