Atribuită Cumpărare directă

Prestatorul trebuie sa realizeze servicii de cartografiere aeriana pt realizarea hartii digitale intravilan UAT Comuna Cotnari si care sa cuprinda urmatoarele: -realizarea cartografiere aeriana (utilizarea avionului fara pilot care va realiza imagini aerofotogafice cu obiectiv Sony ); - realizarea harat digitala a intravilan/extravilan partial comuna Cotnari (11 sate, suprafata intravilan de 1207 ha), pe suport disc si format dwg, tif si shp; -realizare harta digitala intravilan/ortofotoplan -integrare harta digitala in sistemele existente ale primariei -realizarea functii atasate hartii digitale-implementare in harta digitala a UAT

Număr anunț
DA28062839
Autoritate contractantă
UAT Comuna Cotnari (CUI 4541220)
Furnizor / câștigător
ANDERSSEN SRL (CUI 34247855)
Cod CPV
71354200-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
125,55 RON
Valoare atribuită
125,55 RON
Data publicării
26.05.2021 00:00
Data finalizării
28.05.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

125,55 RON

din 125,55 RON estimat