Atribuită
Cumpărare directă
8584172 1 BC MYF 1,5 MM INEL 50M ALBASTRU (H07V-K) 8584176 1 BC MYF 1,5 MM INEL 50M VERDE/GALBEN 8584174 1 BC MYF 1,5 MM INEL 50M NEGRU (H07V-K) 8584175 1 BC MYF 1,5 MM INEL 50M ROŞU (H07V-K) 8504935 3 BC CONTACTOR 9A LC1 -E0910 4046627 1 BC Dulie montare perete E27 8392147 2 BC VOPSEA UNIVERSALĂ SPRAY NEGRU MAT 0,4L 7406202 2 BC BANDĂ DE MONTAJ INTERIOR 5M X 19MM, TRAN 10242950 2 BC NV BEC LED A60 E27 15W 1425LM 6400K MAT 6501812 5 BC SET PROFIL LED LPU17 2M
- Număr anunț
- DA27959656
- Autoritate contractantă
- Teatrul German de Stat Timisoara (CUI 5016490)
- Furnizor / câștigător
- HORNBACH CENTRALA SRL (CUI 17777320)
- Cod CPV
- 31681000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 577 RON
- Valoare atribuită
- 577 RON
- Data publicării
- 13.05.2021 00:00
- Data finalizării
- 14.05.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.