Atribuită
Cumpărare directă
SERVICE LUNAR CALCULATOARE-IMPRIMANTE pe baza de contract de prestari servicii ce urmeaza a se incheia Serviciile se vor efectua in baza unui contract de prestari servicii pentru institutia noastra care detine un numar de 49 buc( sisteme de calcul (PC) + laptopuri) si pentru 22 buc (imprimante + multifunctionale). Durata contractului va fi de la data de 01.06.2021 pana la 31.12.2021 si cu posibilitatea de prelungire cu 4 luni, conform art.165 din H.G. nr.395/2016 privind normele metodologice de aplicare a Legii 98/2016 privind achizițiile publice, cu modificările și completările ulterioare,in functie de disponibilitatile financiare alocate pentru aceasta destinatie fara posibilitatea modificarii tarifului unitar,plata se va efectua lunar
- Număr anunț
- DA28046996
- Autoritate contractantă
- Directia Publica Comunitara de Evidenta a Persoanelor Dolj (CUI 17187222)
- Furnizor / câștigător
- COPY SYSTEM SERVICE SRL (CUI 18589139)
- Cod CPV
- 50312000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5,88 RON
- Valoare atribuită
- 5,88 RON
- Data publicării
- 25.05.2021 00:00
- Data finalizării
- 25.05.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.