Atribuită Cumpărare directă

ACHIZITIE DIRECTĂ de furnizare energie electrica pentru luna iunie 2021: energie electrica pentru luna iunie 2021 Sediu I.J.J. Loc. Târgoviște, b-dul Regele Carol I, nr. 49, județul Dâmbovița = 29 MWh X 660,51 LEI FĂRĂ TVA, energie electrica pentru luna iunie 2021 Sediu subunitate pază Loc. Găești, str. Dumbravei, nr. 1 bis, județul Dâmbovița = 3 MWh X 660,51 LEI FĂRĂ TVA, energie electrica pentru luna iunie 2021 Sediu subunitate pază conducte petroliere Loc Tărtășești, str. Independenței, nr. 286, județul Dâmbovița = 1 BUC X MWh X 660,51 LEI FĂRĂ TVA . Furnizarea energiei trebuie să fie în deplină concordanță cu cantităţile și prevederile prezentei achiziții, solicitările formulate în documentele anexate: Draft contract si tabel cu punctele de consum, precum și cu oferta dumneavoastră disponibilă în catalogul electronic al SEAP. Achiziţia este necesară pentru desfășurarea activitații specifice în bune condiții în spațiile administrate de unitate, precum și iluminarea perimetrală a imobilelor pe timpul nopții, pentru perioada 01.06.2021 ora 00.00 și până pe data de 30.06.2021 ora 24.00, pentru punctele de consum mai sus menționate.

Număr anunț
DA28063960
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL DE JANDARMI JUDETEAN " MIRCEA CEL BATRAN " DAMBOVITA (CUI 4280000)
Furnizor / câștigător
TINMAR ENERGY S.A. (CUI 34620961)
Cod CPV
09310000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
21,80 RON
Valoare atribuită
21,80 RON
Data publicării
26.05.2021 00:00
Data finalizării
26.05.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

21,80 RON

din 21,80 RON estimat