Atribuită
Cumpărare directă
Clasa de utilizare Profesionala Diametru disc 125 mm Prezentare video YouTube NU Putere Putere nominala 1400 W Caracteristici operationale Valoare vibratii emise 8 m/s2 Turatie la mers in gol 2800-12000 rpm Dotari Valiza de transport NU Protectie la suprasarcina NU Maner antivibratii NU Aparatoare rapida DA Turatie constanta DA Pornire lina DA Turatie reglabila DA Piulita rapida NU Protectie la repornire DA Accesorii suplimentare NU Set de livrare Aparatoare Flansa de prindere Piulita pentru flansa Cheie de strangere Disc pentru degrosare Dimensiuni Greutate 2.2 kg Zgomot Nivel putere sonora 93 dB Informatii suplimentare Informatii suplimentare Lungime 299 mm Filet arbore :M14 Garantie Garantie persoane fizice 24 luni Garantie persoane juridice 12 luni SERV MEN NR M056 / 06.05.2021
- Număr anunț
- DA27930029
- Autoritate contractantă
- REGISTRUL AUTO ROMAN - R.A. (CUI 1590236)
- Furnizor / câștigător
- WUNDER HAFF SRL (CUI 27018590)
- Cod CPV
- 42631000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 434 RON
- Valoare atribuită
- 434 RON
- Data publicării
- 10.05.2021 00:00
- Data finalizării
- 10.05.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.