Atribuită Cumpărare directă

LOT 3 - Servicii de supraveghere a lucrărilor prin diriginţi de şantier pentru obiectivul: Reabilitare şi consolidare drum judeţean DJ107: Alba Iulia – DN1 – Teleac – Hăpria – Straja – Berghin – Secăşel – Cergău Mare – Veza – Blaj – Sâncel – Lunca Târnavei – Şona – Jidvei – Sântămărie – Cetataea de Baltă – lim. Jud. Mureş” – tronson “DRUM”, în conformitate cu Invitatia de participare nr.9701/28.04.2021, Caietul de sarcini nr. 8878/19.04.2021 + Anexe, Proiectul de contract de servicii şi Formularul de propunere tehnică şi financiară LOT 3 transmis de dvs prin e-mail şi înregistrat la sediul CJ Alba sub nr. 10133/06.05.2021 . OBS. Operatorii economici care se află în situații potential generatoare de conflict de interese în sensul art. 59-60 din Legea 98/2016, vor refuza prezenta achiziție directă. Persoanele cu funcții de decizie sunt publicate pe site-ul www.cjalba.ro

Număr anunț
DA27911442
Autoritate contractantă
UAT JUDETUL ALBA (CUI 4562583)
Furnizor / câștigător
HELIOS INVEST SRL (CUI 33814196)
Cod CPV
71520000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
22,50 RON
Valoare atribuită
22,50 RON
Data publicării
07.05.2021 00:00
Data finalizării
07.05.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

22,50 RON

din 22,50 RON estimat