Atribuită
Cumpărare directă
LOT 2 - Servicii de supraveghere a lucrărilor prin diriginţi de şantier pentru obiectivul: “Pod pe DJ 141C peste Valea Cenade, km 2+600, judeţul Alba”, în conformitate cu Invitatia de participare nr. 9701/28.04.2021, Caietul de sarcini nr. 8865/19.04.2021 + Anexe, Proiectul de contract de servicii şi Formularul de propunere tehnică şi financiară LOT2 transmis de dvs prin e-mail şi înregistrat la sediul CJ Alba sub nr. 10133/06.05.2021 . OBS. Operatorii economici care se află în situații potential generatoare de conflict de interese în sensul art. 59-60 din Legea 98/2016, vor refuza prezenta achiziție directă. Persoanele cu funcții de decizie sunt publicate pe site-ul www.cjalba.ro
- Număr anunț
- DA27911739
- Autoritate contractantă
- UAT JUDETUL ALBA (CUI 4562583)
- Furnizor / câștigător
- HELIOS INVEST SRL (CUI 33814196)
- Cod CPV
- 71520000-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 10,80 RON
- Valoare atribuită
- 10,80 RON
- Data publicării
- 07.05.2021 00:00
- Data finalizării
- 07.05.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.