Ofertă acceptată Cumpărare directă

Ultrabook ASUS Vivobook S 16 Flip OLED 3.2K 120Hz Touch i9-13900H 16GB DDR4 1TB SSD Intel Iris Xe Wi

Număr anunț
DA34477712
Autoritate contractantă
VITAL S.A. BAIA MARE (CUI 9710087)
Cod CPV
30213100-6 · Computere portabile (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
38.170.983 RON
Data publicării
13.11.2023 11:23
Data finalizării
14.11.2023 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

38.170.983 RON