Atribuită
Cumpărare directă
ACEASTA ACHIZITIE TINE LOC DE COMANDA TRIMISA PRIN FAX, CONFORM SOLICITARILOR DIN REFERATUL DE NECESITATE APROBAT CU NR. 3629/07.05.2021. ACHIZITIA SE POATE REALIZA PE BAZA DE DOCUMENT JUSTIFICATIV, respectiv factura. L98/2016, Art 7; Alin.5 si HG 395/2016, Art. 43; alin 2. Produsele/reperele conform descrierii din cosul de cumparaturi al ofertantului.
- Număr anunț
- DA27922059
- Autoritate contractantă
- SERVICIUL DE AMBULANTA JUDETEAN IASI (CUI 7604489)
- Furnizor / câștigător
- FOERCH SRL (CUI 22816329)
- Cod CPV
- 44423000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1,95 RON
- Valoare atribuită
- 1,95 RON
- Data publicării
- 10.05.2021 00:00
- Data finalizării
- 10.05.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.