Atribuită
Cumpărare directă
CF217A TONER COMPATIBIL HP M102, M130 BUC 6* 37,82 E350 TONER COMPATIBIL LEXMARK E350d BUC 1* 67,25 TN2320 TONER COMPATIBIL DCP-L2520DW BUC 5* 33,61 X3020 TONER COMPATIBIL WC3020/3025 BUC 3* 50,42 D116L TONER COMPATIBIL SAMSUNG D116L BUC 7* 42,02 PG-510 CARTUS ORIGINAL CANON MP250 NEGRU BUC 1* 79,83 CL-511 CARTUS ORIGINAL CANON MP250 COLOR BUC 1* 61,35 285A TONER COMPATIBIL HP LJ P1102 BUC 6* 33,61 TN2421 TONER COMPATIBIL MFC-L2712DN BUC 2* 42,02 TN1030 TONER COMPATIBIL BROTHER HL-1110E, DCP-1510E BUC 13* 29,41 CF232A DRUM UNIT COMPATIBIL MFP227 BUC 1* 46,22 CF230A CARTUS COMPATIBIL CF230A BUC 1* 42,02 D111L CARTUS COMPATIBIL SAMSUNG M2022 BUC 3* 46,22 CF244A TONER COMPATIBIL HP LJ M15A BUC 4* 42,02 PG-37 CARTUS ORIGINAL CANON PG37 NEGRU BUC 2* 63,03 CRG725 TONER COMPATIBIL CRG725 BUC 2* 33,62 M2400 TONER COMPATIBIL EPSON M2400 BUC 1* 46,22 DR2300 DRUM UNIT COMPATIBIL BROTHER L2500 BUC 1* 46,22 DL410 DRUM UNIT ORIGINAL PANTUM M6800FDW BUC 1*289,92 301BK CARTUS ORIGINAL CANON 301 NEGRU BUC 1* 67,23 301CL CARTUS ORIGINAL CANON 301 COLOR BUC 1* 83,19 CF219A DRUM UNIT COMPATIBIL HP CF219A BUC 2* 50,42 283A CARTUS COMPATIBIL 283A BUC 1* 33,61 CF230X CARTUS COMPATIBIL CF230X BUC 1* 46,22
- Număr anunț
- DA27972793
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL SIGHETU MARMATIEI (CUI 3627587)
- Furnizor / câștigător
- LIGHT SISTEMS SRL (CUI 15951489)
- Cod CPV
- 30125100-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3,02 RON
- Valoare atribuită
- 3,02 RON
- Data publicării
- 14.05.2021 00:00
- Data finalizării
- 17.05.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.