Atribuită
Cumpărare directă
1 SR EN ISO 19011:2018 Linii directoare pentru auditarea sistemelor de management Limba Româna 1 buc 144.29 ron fara TVA 2 SR EN ISO 15189:2013 Laboratoare medicale. Cerinţe pentru calitate şi competenţă Limba Româna 1 buc 144.29 ron fara TVA 3 SR EN ISO 15189:2013/C91:2016 Laboratoare medicale. Cerinţe pentru calitate şi competenţă Limba Româna 1 buc 0.00 ron fara TVA 4 SR EN ISO 9001:2015 Sisteme de management al calităţii. Cerinţe Limba Româna 1 buc 114.00 ron fara TVA Comunicat Având în vedere recomandările Grupului de Comunicare Strategică din cadrul Ministerului Afacerilor Interne referitoare la adoptarea unor măsuri preventive, în scopul prevenirii îmbolnăvirii cu Coronavirus (Covid-19) si in conformitate cu Decizia Asociatiei de Standardizare din Romania, cu nr. 57/16.07.2020, vă aducem la cunoștință că în perioada 16 martie 2020 – 15 iunie 2021, activitatea de relații cu publicul se va realiza doar prin telefon sau prin corespondență electronică. Prezenta tine loc de COMANDA FERMA.
- Număr anunț
- DA28009480
- Autoritate contractantă
- INSTITUTUL DE PSIHIATRIE "SOCOLA" IASI (CUI 4541165)
- Furnizor / câștigător
- ASOCIATIA DE STANDARDIZARE DIN ROMANIA-ASRO (CUI 11134288)
- Cod CPV
- 22121000-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 403 RON
- Valoare atribuită
- 403 RON
- Data publicării
- 19.05.2021 00:00
- Data finalizării
- 20.05.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.