Atribuită Cumpărare directă

RAR DOT ( 37/14.05.2021 ) : ISO 13063:2012 - 1 buc 533.29 ron fara TVA Comunicat Având în vedere recomandările Grupului de Comunicare Strategică din cadrul Ministerului Afacerilor Interne referitoare la adoptarea unor măsuri preventive, în scopul prevenirii îmbolnăvirii cu Coronavirus (Covid-19) si in conformitate cu Decizia Asociatiei de Standardizare din Romania, cu nr. 57/16.07.2020, vă aducem la cunoștință că în perioada 16 martie 2020 – 15 iunie 2021, activitatea de relații cu publicul se va realiza doar prin telefon sau prin corespondență electronică.

Număr anunț
DA28062790
Autoritate contractantă
REGISTRUL AUTO ROMAN - R.A. (CUI 1590236)
Furnizor / câștigător
ASOCIATIA DE STANDARDIZARE DIN ROMANIA-ASRO (CUI 11134288)
Cod CPV
22121000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
533 RON
Valoare atribuită
533 RON
Data publicării
26.05.2021 00:00
Data finalizării
26.05.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

533 RON

din 533 RON estimat