Atribuită
Cumpărare directă
1. ISO GUIDE 31:2015 1 buc 262.14 ron fara TVA 2. ISO GUIDE 33:2015 1 buc 623.72 ron fara TVA 3. ISO GUIDE 30:2015 Reference materials — Selected terms and definitions1 buc 263.88 ron fara TVA 4. ISO GUIDE 80:2014 Guidance for the in-house preparation of quality control materials (QCMs)1 buc 718.85 ron fara TVA 5 N/A ISO 5667-12:2017 Water quality — Sampling — Part 12: Guidance on sampling of bottom sediments from rivers, lakes and estuarine areas1 buc 718.85 ron fara TVA 6 N/A ISO 5667-4:2016 Water quality — Sampling — Part 4: Guidance on sampling from lakes, natural and man-made1 buc 627.86 ron fara TVA Comunicat Având în vedere recomandările Grupului de Comunicare Strategică din cadrul Ministerului Afacerilor Interne referitoare la adoptarea unor măsuri preventive, în scopul prevenirii îmbolnăvirii cu Coronavirus (Covid-19) si in conformitate cu Decizia Asociatiei de Standardizare din Romania, cu nr. 57/16.07.2020, vă aducem la cunoștință că în perioada 16 martie 2020 – 15 mai 2021, activitatea de relații cu publicul se va realiza doar prin telefon sau prin corespondență electronică
- Număr anunț
- DA27960735
- Autoritate contractantă
- ADMINISTRATIA NATIONALA APELE ROMANE ADMINISTRATIA BAZINALA DE APA ARGES VEDEA (CUI 24427093)
- Furnizor / câștigător
- ASOCIATIA DE STANDARDIZARE DIN ROMANIA-ASRO (CUI 11134288)
- Cod CPV
- 22121000-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3,22 RON
- Valoare atribuită
- 3,22 RON
- Data publicării
- 13.05.2021 00:00
- Data finalizării
- 13.05.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.